sobota, 25 stycznia 2014

Konkurs - Zdjęcie z winem w tle


Wszem i wobec ogłaszam, iż nastał czas pierwszego konkursu na Saabway


Nagroda 

Jakiś czas temu naszło mnie na pisanie o winie. Były winne wspomnienia o Ruedzie w Hiszpanii, filmowej restauracji w Arezzo i sile sera i wina we Francji. Teraz pora na Was w temacie wina... Winnych wspomnień. Winnych podróży. Wczoraj wieczorem wyszedł z mych rąk taki drobiazg:Zapraszam wszystkich chętnych do zabawy. Nagrodą jest zestaw (6 sztuk) zawieszek na kieliszki do wina. W jakim celu się ich używa? Podobno, żeby nie pomylić kieliszków w czasie wieczoru z winem. M. powiedział, że to mało praktyczne, bo kto pije wino na imprezie... Zgodził się, iż może być, gdy mu powiedziałam, że na inne kieliszki też przecież można założyć. Także wiecie, używacie, jak chcecie. Ale mam nadzieję, że się spodobają. 

Temat

W związku z nagrodą tematem konkursu jest "Zdjęcie z winem w tle". Uprasza się więc Szanownych Uczestników o przesyłanie zdjęcia o wyżej podanej tematyce z jednym zdaniem opisu. Interpretacja całkowicie dowolna i swobodna. Nie chodzi o technikę, chodzi o ujęcie tematu winnego, także ciekawe zdjęcie kiepskim telefonem zrobione ma takie same szanse, jak to ze "studia". 

Termin 

25 stycznia 2014 roku - 7 lutego 2014 roku

Regulamin

1. Proszę o polubienie profilu na fejsbuku - https://www.facebook.com/pages/Im-on-my-way/248956641887513. Dla niefejsbukowych dodanie się do obserwatorów bloga. 

2. Każdy może wysłać jedno zdjęcie o tematyce "Z winem w tle" wraz z jednym zdaniem opisu. Wysyłający musi być autorem zdjęcia i mieć do niego prawa. Zdjęcia wysyłamy na adres: sabinapilat@gmail.com

3. Jury(w składzie 4 osobowym - pracujące niezależnie od siebie) przyzna nagrodę za najciekawsze ujęcie tematu. Nagroda zostanie wysłana pocztą na podany przez zwycięzcę adres. 

4. Wysyłając zdjęcie wyrażasz zgodę na użycie go na stronie saabway.blogspot.com oraz na profilu FB  https://www.facebook.com/pages/Im-on-my-way/248956641887513

5. Zdjęcia wysyłamy do 7 lutego 2014 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 lutego 2014 roku. 

Zapraszam Was wszystkich i czekam na zdjęcia:)
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że dzielisz się ze mną swoją opinią! To dla mnie ważne.

Facebook Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Best Web Hosting Coupons